Půjčovna motorových člunů a lodí

Motorové čluny k zapůjčení

Motorové čluny k zapůjčení

Legislativa

Pro provoz vašeho motorového člunu, plachetnice, nebo jakéhokoli plavidla potřebujete znát legislativní požadavky pro provoz na vodních tocích.

Rezervace člunu

Rezervace je velmi snadná, stačí jen vyplnit formulář. Vyzvednutí motorových člunů a sepsání smlouvy si prosím vždy předem domluvte.

Do Chorvatska se člunem

Do Chorvatska se člunem

Půjčovna nafukovacích člunů

Karel Káš
Karel Káš
CEO

Pro všechny milovníky jízdy po vodě jsme připravili možnost půjčení motorových člunů, na které nejsou potřeba žádné zkoušky a plavba je možná prakticky na všech místech v ČR kde to plavební zákon povoluje. Kompletní plavební mapu najdete v sekci legislativa. K půjčení nabízíme motorové čluny ZODIAC zoom, Zodiac Cadet , Yamha a Rapid s kvalitním benzínovým motorem Tohatsu 5 Hp. S půjčováním máme již bohaté zkušenosti od roku 2001 a garantujeme 100% funkční a připravené komplety pro sezonu 2022.

Motorové čluny
Motorové čluny se stávají stále oblíbenějším prostředkem pro zábavu a trávení volného času. Zde na stránkách Motorové čluny.cz vás seznámíme se vším co budete potřebovat o motorových člunech, legislativě a dalších důležitých věcech vědět. Představujeme vám motorové čluny podle značek, najdete zde recenze na konkrétní modely a v neposlední řadě jsme pro vám připravili ZDARMA bazar motorových člunů, kde můžete výhodně koupit či prodat nejen motorové čluny, ale i další příslušenství.

Naše motorové čluny

Jednoduchá přeprava, sestava a ovládání

Přeprava a sestavení
Přeprava kompletu, tedy člunu a motoru není nijak komplikovaná. Člun i motor jsou opatřeny přepravním vakem díky kterému je manipulace a přenášení snadné. Celý komplet je dobře skladný a vejde se do kufru osobního auta.

Samotné sestavení na místě určení nezabere více jak 20 - 30 minut. K sestavě od nás také obdržíte podrobný návod a instrukce při předání.

Jak motorový člun ovládat
Ovládání motorového člunu je velmi snadné a po krátkém proškolení ho zvládne opravdu každý. Motory mají pouze dva chody a to vpřed a vzad. Po nastavení páky na chod vpřed pouze přidáváte, nebo ubíráte plyn a v klidu plujete. Manévrování je také jednoduché, na jakou stranu řídící páku motoru natočíte tak tím směrem se člun vydá.

Startování motorů se provádí pomocí táhla, díky kvalitnímu servisu našich motorů a díky externí nádrži je startování bez problému a hračkou.

Naše motorové čluny

Kde lze plout s motorem

126
řek bez omezení
46
řek s omezením
24
řek se zákazem plavby

Česká republika

Z § 7 zákona 254/2001 Sb., o vodách, vyplývá, že plavba plavidel se spalovacími motory je zakázána na povrchových vodách v ochranných pásmech vodních zdrojů I. stupně a na nádržích určených pro chov ryb rozhodnutím vodoprávního úřadu. Tyto jsou na březích označeny výstražnými tabulemi.

Chorvatsko

Ohledně gumových člunů a motorů do výkonu 5 hp je nejvíce otázek a nejasností. Je to vcelku logické, protože pro provoz tohoto plavidla je zapotřebí nejméně dokladů a i převoz a spuštění na vodu je velmi jednoduché. Na ty nejdůležitější a nejčastější otázky najdete odpovědi právě zde.

Bazar motorových člunů

Kvalitní repasované čluny a motory za skvělé ceny!

Půjčovna člunů

Nevybrali jste si motor ke koupi? Tak si zapůjčte a ušetříte!

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.