Půjčovna

Půjčovna

Půjčovna motorových člunů

Kam s člunem v sezóně 2022
S nafukovacím motorovým člunem můžete plout všude, kde to stav hladiny a sjízdnost řek dovolí. V ČR stanovuje povolené úseky pro plavbu se spalovacími motrory Státní plavební správa.

Častým cílem byvají přehrady Slapy, Orlík, dále Vltava, Labe a samozřejmě v zahraničí Chorvatsko, Itálie a Řecko.

Půjčovna motorových člunů
Využijte nyní jedinečné nabídky na pronájem nafukovacích motorových člunů ZODIAC a RAPID s motorem TOHATSU 5hp. Na tento člun nepotřebujete žádné zkoušky a žádný průkaz. Plavit se můžete všude, kde to plavební mapa povoluje. V Chorvatsku nepotřebujte žádné průkazy, povolení a ani mořskou známku. Nafukovací člun je velmi skladný a vejde se i s motorem jednoduše do kufru vašeho vozu. Čluny dodáváme s veškerým potřebným příslušenstvím a všemi informacemi, které budete potřebovat. Neváhejte a rezervujte si člun na vaší dovolenou či zajímavý víkend včas.

Délka: cca 3.1m Šířka: 1.5m Hmotnost: 34 kg Max. zatížení: 400 kg Počet osob: 4-5

Váha kompletu (člun i s motorem) je 53 kg a rozměry jsou zhruba 1×0.55×0.3 m. Vybalit člun z auta a připravit jej k provozu Vám zabere pouze 30 minut času a spustit člun na vodu můžete kdekoliv, kde vám to přístup k vodě dovolí.

Minimální délka zapůjčení je 5 dní.

Půjčovna motorových člunů
Všechny naše sestavy jsou 100% v pořádku, po servisu, udržované a obměňované

Rezervujte se svůj člun včas a užijte si dovolenou netradičně.

Slevy až 35%

při objednávce nad 7 dní a 10 dní až 35%
v termínu od 1.9 do 15.6 - 20%
Slevy jsou aplikovány na základní ceníkovou cenu

Cena od 599,-/den

cena za komplet je od 599,- /den
(po aplikování slev dle sezony a délky zapůjčení nad 25 dní)

Kauce

při vypůjčce je složena vratná kauce ve výši
20 tisíc Kč

Příslušenství zdarma

skládací podlážka, 1x 15m lana, 2x veslo, lepící sada, rozkládací kotva, nožní hustilka, přídavná nádrž na benzín 12L, přepravní obal,
100% garance funkčnosti motrů a člunů!

Motorové čluny k zapůjčení

ZODIAC CADET 310 S
ZODIAC ZOOM 310 SN
YAM 310 Sti
RAPID SD 290
MOTORY TOHATSU 5 HP

ZODIAC CADET 310 S s benzínovým motorem TOHATSU 5hp

ZODIAC CADET 310 S je nejprodávanějším modelem. Délka člunu 3,1 m, váha 47 kg, max 4 osoby nebo 400 kg nákladu. Lze sbalit do malého balíku a převézt v kufru menšího auta. Ideální rodinný člun, s motorem do 5 HP nemusíte mít žádné oprávnění k plavbě, pouze nafouknete a jedete.

ZODIAC ZOOM 310 SN s benzínovým motorem TOHATSU 5hp

ZODIAC ZOOM 310 SN je nejprodávanějším modelem. Délka člunu 3,1 m, váha 47 kg, max 4 osoby nebo 400 kg nákladu. Lze sbalit do malého balíku a převézt v kufru menšího auta. Ideální rodinný člun, s motorem do 5 HP nemusíte mít žádné oprávnění k plavbě, pouze nafouknete a jedete.

YAM 310 S - vysokotlaká podlážka s benzínovým motorem TOHATSU 5hp

Yam 310 Sti model 2022 je velmi oblíbeným modelem pro svou skvělou ovladatelnost díky vysokému V trupu a také diky své nízké váze při přepravě. Yam 310 má vysokotlakou nafukovací podlážku, která je velmi stabilní a odolná.  modelem. Délka člunu 3,1 m, váha 45 kg, max 4 osoby nebo 650 kg c elkového zatížení. Lze sbalit do  balíku a převézt v kufru auta. Ideální rodinný člun, s motorem do 5 HP nemusíte mít žádné oprávnění k plavbě, pouze nafouknete a jedete.

RAPID SD 290 s benzínovým motorem TOHATSU 5hp

RAPID SD 290 je nejprodávanějším modelem. Délka člunu 3,1 m, váha 47 kg, max 4 osoby nebo 400 kg nákladu. Lze sbalit do malého balíku a převézt v kufru menšího auta. Ideální rodinný člun, s motorem do 5 HP nemusíte mít žádné oprávnění k plavbě, pouze nafouknete a jedete.

Motory TOHATSU 5 hp

Motory Tohatsu 5 hp je nejprodávanějším modelem. Délka člunu 3,1 m, váha 47 kg, max 4 osoby nebo 400 kg nákladu. Lze sbalit do malého balíku a převézt v kufru menšího auta. Ideální rodinný člun, s motorem do 5 HP nemusíte mít žádné oprávnění k plavbě, pouze nafouknete a jedete.

JAK MOTOROVÝ ČLUN OVLÁDAT

Ovládání motorového člunu je velmi snadné a po krátkém proškolení ho zvládne opravdu každý. Motory mají pouze dva chody a to vpřed a vzad. Po nastavení páky na chod vpřed pouze přidáváte, nebo ubíráte plyn a v klidu plujete. Manévrování je také jednoduché, na jakou stranu řídící páku motoru natočíte tak tím směrem se člun vydá. Startování motorů se provádí pomocí táhla, díky kvalitnímu servisu našich motorů a díky externí nádrži je startování bez problému a hračkou.

PŘEPRAVA A SESTAVENÍ

Přeprava kompletu, tedy člunu a motoru není nijak komplikovaná. Člun i motor jsou opatřeny přepravním vakem díky kterému je manipulace a přenášení snadné. Celý komplet je dobře skladný a vejde se do kufru osobního auta. Samotné sestavení na místě určení nezabere více jak 20 - 30 minut. K sestavě od nás také obdržíte podrobný návod a instrukce při předání.

Kam se člunem

S motorovým člunem můžete plout všude, kde to stav hladiny a sjízdnost řek dovolí. V ČR stanovuje povolené úseky pro plavbu se spalovacími motrory Státní plavební správa.M

Častým cílem byvají přehrady Slapy, Orlík, dále Vltava, Labe a samozřejmě v zahraničí Chorvatsko, Itálie a Řecko.

Bazar motorových člunů

Kvalitní repasované čluny a motory za skvělé ceny!

Půjčovna člunů

Nevybrali jste si motor ke koupi? Tak si zapůjčte a ušetříte!

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.